Kurumsal

VİZYONUMUZ

Değişimleri öngören, kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değeri olarak koruyan ve korumaya devam edecek olan firmamızın vizyonu örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmektir.

MİSYONUMUZ

Firmamız estetik ve modern bakış açısı, doğru fiyat politikası, satış öncesi ve sonrası sunduğu hizmetler ve kaliteden ödün vermeyen ilkeli yaklaşımı ile müşteri odaklı hizmet anlayışını prensip edinen bir misyona sahiptir. Zengin ürün çeşidimiz ve kaliteli hizmet ağımız ile yaşadığınız mekânlardan duyacağınız memnuniyet bizim güvencemizdedir.

HAKKIMIZDA

Sektöre 1988 yılında dış mekân gölgelendirme sistemleri ile adım atan Yamanlar Tente, 10000 m2 kapalı alanı ile Akdeniz bölgesinin üretici tek firmasıdır. Kendi sektöründeki profesyonel geçmişi, tecrübesi ve 26 yıldır verdiği hizmetler ile Türkiye'de birçok ilke imza atmış olmanın gururunu taşımaktadır. Yamanlar Tente yurt içi ve yurt dışında, günümüz rekabet ortamının değişen ve gelişen koşulları karşısında müşteri memnuniyeti üzerine kurulu her türlü kişisel ve kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek modern çözümler üretmektedir. Firmamız iç ve dış mekân gölgelendirme sistemleri konusunda zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Piyasadaki yerini korumak ve her geçen gün çıtasını daha da yükseltmek adına süreklilik arz eden Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile sizlere sınırsız seçenekler sunmaya devam edecektir. Eğitimli uzman kadrosu, modern ve gelişmiş makine parkı ile Yamanlar Tente, gölgelendirme sistemlerine adeta taze bir soluk getirmiştir. Estetik ve modern bakış açısı, doğru fiyat politikası, satış öncesi ve sonrası sunduğu hizmetler ve kaliteden ödün vermeyen ilkeli yaklaşımı ile müşteri odaklı hizmet anlayışını prensip edinmiştir. Zengin ürün çeşidimiz ve kaliteli hizmet ağımız ile yaşadığınız mekânlardan duyacağınız memnuniyet bizim güvencemizdedir. 26 yıldır her zaman ve her koşulda daima bizi tercih eden müşterilerimize, bizimle çalışan tedarikçi firmalarımıza, yurt içi ve yurt dışında bizi en iyi şekilde temsil eden tüm bayilerimize sonsuz teşekkürü bir borç biliriz... Saygılarımızla.